Coś nie działa? Skontaktuj się z nami: biuro@eleston.pl

Wysyłka w 24h

Dostawa gratis od 1000 zł

Bezpieczne płatności i zakupy

Obsługa klientów biznesowych i detalicznych

509-461-559 biuro@eleston.pl PL / PLN
Język
Waluta

Prawo do odstąpienia od umowy

  1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta (Dz.U. Z 2014 r. poz. 827), Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, składając stosowne oświadczenie, które należy dołączyć do zwracanego towaru, lub odesłać w wersji elektronicznej na adres zwroty@eleston.pl

  2. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający musi odesłać towar należycie zapakowany w terminie 14 dni od jego otrzymania. Koszty zwrotu przesyłki towaru są pokrywane przez klienta.

  3. Klientowi zostanie zwrócony koszt zawracanego towaru plus zostanie wartość najtańszego możliwego sposobu wysyłki, niezależnie od tego jaki sposób wysyłki wybrał kupujący. Jeśli wysyłka była darmowa, klientowi nie przysługuje zwrot kosztów dostawy. Zwrot środków finansowych nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

  4. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie używanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania). Zwrotom nie podlegają również produkty na wykonane specjalne zamówienie klienta.

Opublikowano:

Witaj!

Zachęcamy Cię do zapisania się do naszego newslettera, dzięki któremu zawsze pierwszy dowiesz się o najnowszych promocjach i wyprzedażach.

newsletter-img

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami

* Pole obowiązkowe
Dołącz