Coś nie działa? Skontaktuj się z nami: biuro@eleston.pl

Wysyłka w 24h

Dostawa gratis od 1000 zł

Bezpieczne płatności i zakupy

Obsługa klientów biznesowych i detalicznych

509-461-559 biuro@eleston.pl PL / PLN
Język
Waluta

Regulamin

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE:

 1. Właścicielem sklepu internetowego jest firma: Eleston S.C. P. Gładysiak, Ł. Pawłowski, z siedzibą przy ul. Kościelnej 45, 62-052 Komorniki, tel: 509-461-559, NIP 777-324-18-67 nazywany dalej Sprzedającym

 2. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 3. Proces zapakowania zamówienia oraz przekazania zamówienia do wysyłki nazywany jest realizacją zamówienia.

II. ZAMÓWIENIA:

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

 2. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności produktów określonych w szczegółach produktu. Jeżeli produkt jest dostępny, zamówienia złożone w dni robocze po godz. 14:00, oraz w soboty, niedziele i święta będą realizowane następnego dnia roboczego. Przy zamówieniu do godziny 14:00 dnia roboczego, wysyłka jest realizowana tego samego dnia roboczego.

 3. Założenie konta oraz złożenie zamówienia poprzez sklep internetowy jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego, oraz pełnej jego akceptacji.

 4. Zakupy w sklepie internetowym Eleston mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, wybór formy płatności, wybór sposobu przesyłki i przesłanie zamówienia.

 5. Proces pakowania oraz wysyłki towaru rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy Eleston w przypadku płatności przelewem, bądź niezwłocznie po zakupiew przypadku płatności za pobraniem.

 6. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna - paragon lub fakturę VAT na życzenie klienta. W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o podanie danych do faktury. Oryginał faktury VAT jest dołączany do paczki i wysyłany wraz z zamówionym towarem.

 7. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę, w której złożono zamówienie. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

III. WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY

 1. Wysyłki w sklepie internetowym elektro.eleston.pl są realizowane w następujący sposób:

 • dostawa paczką Inpost do wybranego paczkomatu, przesyłka ograniczona gabarytowo (maksymalne wymiary 40x35x60 cm), waga do 20 kg, dostawa do paczkomatu następnego dnia roboczego, koszt dostawy 8,00 zł.

 • dostawa paczką kurierską DPD, przesyłki ograniczono wagowo do 31,5 kg, możliwość wysłania do 5 paczek w przesyłce, dostawa następnego dnia roboczego, koszt dostawy 15,00 zł.

 • dostawa paletą, przesyłki gabarytowe oraz ważące powyżej 100 kg, maksymalna waga przesyłki to 1000 kg, dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych, koszt dostawy 150 zł.

 1. Przy zamówieniu do godziny 14:00 dnia roboczego, wysyłka jest realizowana tego samego dnia roboczego,

 2. Zastrzegamy sobie zmianę sposobu wysyłki w przypadku braku możliwości realizacji w sposób wybrany przez zamawiającego, o czym niezwłocznie poinformujemy klienta. Klient ma prawo do odmowy zmiany sposobu wysyłki oraz do rezygnacji ze złożonego zamówienia.

 3. Wysyłka towaru obejmuje teren całej Polski, Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmówienia wysłania towaru poza granice Polski.

UWAGA:

Każdy zakup w sklepie internetowym elektro.eleston.pl powyżej kwoty 1000 zł odbywa się na koszt sprzedającego, w przypadku pobrania nie jest pobierana jest opłata przy zakupie za minimum 1500 zł.

Serdecznie zapraszamy!

 

IV. PŁATNOŚCI

 1. Sposoby zapłaty w sklepie internetowym elektro.eleston.pl
  Klient ma do wyboru dwie możliwości:

 • przedpłata na konto bankowe sprzedającego: mBank 74 1140 2004 0000 3702 7535 1230, wysyłka zostanie zrealizowana niezwłocznie po zaksięgowaniu środków na koncie,

 • płatność za pobraniem, zapłata następuje przy odbiorze paczki, wysyłka zostanie zrealizowana niezwłocznie po dokonaniu zamówienia,

 • płatność przez bramkę PayU,

 • płatność PayPal

Należy pamiętać, iż przy wybraniu płatności Inpost paczkomaty za pobraniem, płatność można realizować tylko kartą bankową.

V. ZWROTY ZAKUPIONYCH TOWARÓW:

 1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta (Sz.U. Z 2014 r. poz. 827), Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, składając stosowne oświadczenie.

 2. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie 10 dni od jego otrzymania. Koszty przesyłki towaru są pokrywane przez Sprzedającego, jednak zwrócona zostanie wartość najtańszego sposobu wysyłki, niezależnie od tego jaki sposób wysyłki wybrał kupujący.

 3. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie używanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania).

VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

 1. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat sprzętu w asortymencie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

 2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim.

 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości co do zasad obowiązujących w naszym sklepie internetowym prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 509 461 559 lub e-mail - aneta@eleston.pl

Opublikowano:

Witaj!

Zachęcamy Cię do zapisania się do naszego newslettera, dzięki któremu zawsze pierwszy dowiesz się o najnowszych promocjach i wyprzedażach.

newsletter-img

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami

* Pole obowiązkowe
Dołącz